Rekrutacja – oświadczenie woli

INFORMACJA DLA RODZICA

Dnia 24 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 została upubliczniona lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
do Przedszkola Publicznego Kolorowa Wyspa w Skórzewie

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nie jest równoznaczna z listą kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Potwierdzanie woli przyjęcia może odbywać się na dwa sposoby:

1. rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia (dokument do pobrania na stronie internetowej przedszkola) za pomocą poczty elektronicznej (kolorowawyspa@gmail.com– przedszkole zmienia status kandydata z zakwalifikowany na przyjęty
  2. rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie (opcja dostępna tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) – status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty.

Oświadczenie Woli Przyjęcia Dziecka
w terminie od 24 kwietnia do 5 maja 2020 r.
Brak oświadczenia jest równoznaczny z rezygnacją z pobytu Dziecka
w przedszkolu

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie opublikowana
8 maja 2020 r. o godz. 12:00.