Daily Archives: Listopad 18, 2019

Turkusy i projekt edukacyjny ,,Moja pierwsza wizyta w kinie”

30 października Turkusy wzięły udział w projekcie edukacyjnym ,,Moja pierwsza wizyta w kinie”. Z samego rana dzieci wraz z Paniami wybrały się do Multikina w Poznaniu, aby poznać zakamarki kina, dowiedzieć się jak przygotowuje się popcorn oraz obejrzeć na wielkim ekranie kolejne przygody Psiego Patrolu. Wycieczka sprawiła dzieciom ogromna frajdę.

Turkusy poznają zwierzęta leśne – wiewiórka

Dnia 29 października Turkusy poznały zwierzęta żyjące w lesie. Dzieci dowiedziały się co jedzą poszczególne zwierzęta oraz jak nazywają się ich domy. Zajęcia uatrakcyjniła praca plastyczna – wiewiórka. Zadaniem dzieci było wypchnięcie poszczególnych elementów z karty pracy oraz odpowiednie ich sklejenie (tak aby powstała wiewiórka) . Turkusy były dumne ze swoich prac.